Písničkář s ajfonem: Začal jsem psát až po vysoké škole!

Pavel Helan přišel a zvítězil. Svým pozitvním přístupem k životu a písní o "ajfounech", "ajpedech" a "ajBohu" do publika dostal ohromnou energii, která se jen tak nevidí.

Pavlovi je třicet čtyři let a nezapře, že je hudebník. Vždyť jeho strýc je slavný Jiří Helan (říká vám něco Moravanka?). Na natáčení v Brně přistoupil k publiku a porotě a vystřihl česko-slovenskou básničku na téma čekání: "Dnešní báseň přišla z toho dlouhého čekání, kdy jsem přemýšlel o celém dni. Ještě jsem si musel do blízkého papírnictví skočit pro takový sešit, aby to vypadalo jako z opravdového rozhlasu." vysvětluje svou show, kterou okouzlil každého ještě předtím, než začal zpívat.

Ajfoun, ajped, aj ty si skvělý!

Řekl mu okouzlený Jaro Slávik po vystoupení. Pavel ale začal psát písně až po vysoké škole: "Byla to touha tvořit. Myslím si, že každý člověk to v sobě má. Básně se pojí s tím psaní textů k písním," říká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.