Po odzpívání písně, která jí pomohla přežít smrt partnera, se zhroutila v zákulisí

Česko Slovensko má Talent uvidíte zase v sobotu ve 20.15 na Primě. K němu patří i někdy dost tíživé životní zkušenosti soutěžících. Takový má i Lívie Kondrotová, které zemřel partner na akutní leukémii. Zazpívala píseň, která ji pomohla přežít hrůzné období. I tak však od poroty neodchází šťastná...

Lívia Kondrotová má za sebou těžký životní osud a v Talentu jí to porota příliš neulehčila. Její partner a otec dcery zemřel před dvěma lety na rakovinu. Lékaři mu zjistili akutní leukémii a do tří týdnů její láska zemřela.

Lívia vypráví, že na první rok po jeho smrti si ani nepematuje, ten druhý přežila díky písni, kterou hodlá zazpívat před porotou. Když odchází z jeviště má slzy v očích, ale rozhodně ne proto, že postupuje dál. Důvod vás možná překvapí, ale Lívia má pocit, že postoupila dál hlavně kvůli lítosti porotců nad jejím osudem.

V zákulisí se tak po jejím vystoupení odehraje menší drama, které bravurně zvládnou moderátoři Česko Slovensko má Talent. Podívejte se na video.

Co dalšího uvidíte v sobotním Talentu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.