Porotcování Talentu se zvrhlo v sexuální poradnu pro Prachaře

Když nový porotce Talentu, Jakub Prachař, zastavil soutěžícího v půlce zpěvu s tím, aby zazpíval něco "rychlejšího", ostatní porotce se do něj pustili. Rozhořčená Lucie Bílá po něm hodila propisku, Jaro Slávik zaútočil na nejbolavější mužské místo.

Česko Slovensko má Talent uvidíte na Primě už tuto sobotu ve 20.15!

Porotcování v Talentu se někdy může zvrhnout nejen v pořádnou hádku o tom, kdo by měl postoupit, ale také v živ otní rady, jak uspět u žen. Tentokrát si je vysloužil nový porotce Jakub Prachař, který si dovolil soutěžícího stopnout během jeho vystoupení.

Následká exploze názorů na akt Jakuba přinesla mnohé: nechtěnou urážku Lucie Bílé, nešikovnou omluvu Diany Mórové a životní rady Jaro Slávika. Guru Jaro se tentokrát vyjádřil na téma, proč chce Jakub od soutěžícího rychlejší píseň.

"Poslouchej, Jakube, Tvůj neúspěch u žen je způsobený tím, že si myslíš, že rychlost je důležitá, ne kvalita!"

Jakub ovšem nezůstal pozadu, podívejte se na vtipnou hádku:

Nejen to uvidíte v sobotu v Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.