Poslední video Sofie Monstrozi: Vtipkovala s porotou a za 14 dní zemřela!

Známý pražský transvestita vystupující pod jménem Sofia Monstrozi (†34) před několika dny tragicky zemřel. Ještě dva týdny před tím ohromil porotu na natáčení show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Jak se k vystupování v travesti show dostal a co mu zabralo při přípravě nejvíce času?

Více o smrti Sofie Monstrozi čtěte ZDE

"Mé umělecké jménu je Sofia Monstrozi, jistě chápete proč. Nejsem prostě žádný drobek," představila se Sofia porotě ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT po skvělém společném vystoupení se svojí profesní partnerkou Stefany.

"Jsem velmi výrazná, což určitě každý ocení, protože drobní lidé jsou sice hezcí, ale na mě je toho víc vidět," vtipkovala Sofie na pódiu brněnského divadla.

Podívejte se na vystoupení Stefany a Sofie Monstrozi v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013:

K vystupování s travesti skupinou se představitel Sofie dostal vlastně náhodou. "Jednou jsem zašel do jednoho podniku a majitelka mi řekla, že mám ženský obličej a že bych se téhle práci mohl věnovat," popisuje své začátky.

Podívejte se na reportáž ze zákulisí Talentu:

A co je na travesti show nejnáročnější? Bezesporu líčení a výroba kostýmů. "Nejdelší příprava na vystoupení spočívá v přípravě těla umýt se, oholit, nalíčit. To převlékání už je pak za chvíli," vysvětluje Sofia.

Příchod do skupiny Hanky Panky, s níž Sofia vystupovala, popisuje její kolegyně Stefany: "Se Sofií jsme se potkaly na jedné show na parníku. Do té doby jsme vystupovaly každá zvlášť," říká.

A kdy se transvestiti cítí jako muži a kdy jako ženy?

"Když máme make-up, jsme dívky, bez make-upu jsme kluci," vysvětluje Stefany.

Pozitivní poselství Sofie a Stefany si přehrajte zde:

Ondřej Těšínský

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.