Sexy tanečníci, zpěvačky, i žáci Ataie. To vše ve 2. semifinále Talentu!

První prosincová neděle bude patřit přímému přenosu druhého semifinále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!

A opět bude na co koukat! O přízeň diváků, tedy o jejich sms hlasy, totiž bude bojovat dalších devět nejlepších a nejtalentovanějších soutěžících, kteří do semifinále Talentu postoupili!Svůj výjimečný talent rozbalí fešácká taneční skupina The Boyz, zazpívají talentovaná dvojčata Peter a Tomáš Szabó, dog dancing předvede zkušená trenérka Alena Smolíková a její talentovaný pes Jerry.

Pobaví nás stand-up komik Jakub Gulík, zazpívá grupa sexy mladých koček z Foursomeone i půvabná šansoniérka Eliška Lüftnerová. Baton twirling ukáže dvaadvacetiletý sympaťák Lubomír Kábrt, kouzelnickým vystoupením nás ohromí Magic Alex a pozor, svůj talent předvedou také žáci samotného vítěze druhého ročníku Talentu Ataie Omurzakova - tanečníci skupiny Tumar KR.

Kdo z nich ohromí svým vystoupením diváky natolik, že mu pošlou svůj hlas?Kteří čtyři soutěžící postoupí do finálového kola a dostanou šanci zabojovat kromě samotné výhry také o možnost vystoupit v britském Talentu před samotným Simonem Cowellem? To vše uvidíme už v neděli!

Druhé semifinále nejpopulárnější talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 1. prosince ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky zpěvačky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.