Slováci dělají kostýmy pro celý svět, v Talentu předvedou show!

Čtvrteční večer bude ve znamení zábavného pořadu Česko Slovensko má Talent 2015. Ve 20.15 uvidíte i lidi, kteří nejdříve oslnili svým talentem cizinu, a teprve pak Česko a Slovensko. V Talentu se představí i velice talentovaní cizinci.

Česko Slovensko má talent uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Talentovaných lidí je v naší zemi stále málo. Pokud už jsou, odcházejí do světa, vracejí se málokdy. To také udělala skupina dvou mladých lidí. Martin a Veronika ze skupiny Mirror Family se věnují výrobě různých kostýmů pro české a slovenské umělce, kteří se chtějí prezentovat v cizině.

"Základem světla je tma. Pomocí světla dokážeme vytvářet atmosféru. Tím umíme divákovi napovědět, jestli se má cítit šťastně nebo jakou emoci má cítit. Chtěli jsme to vytvořit pomocí našich tanečnic a zvláštními kostýmy," vysvětluje Lukáš. Porota je ohromena a to ještě neviděli celou show, která je rozhodně nezklame.

Cizinci, kteří umí

Takových překvapení bude v Talentu daleko víc. Čeká vás například hudební představení tří Španělů, kteří svým vystoupením na první poslech představí ohnivé španělské rytmy. To však není všechno, pánové předvedou naprostou nálož – show zkombinovanou s různými styly hudby.

Německá dívka se rozhodla Lucii Bílé předvést číslo burleskní tanečnice, která nakonec omámila nejen ji, ale hlavně přítomné muže v porotě. "Člověk zjistí, že má hodně představivosti," komentuje její vystoupení nový porotce Jakub Prachař.

Upoutávka na čtvrteční Talent tady:

Pes, který hledá své pány

Ne všechna vystoupení však budou tak povedená, uslyšíte nesebekritického mladíka, jenž si je stroprocentně jistý, že vyzpívat "výšky" je pro něj naprosto snadné. Zatímco polskou dvojici elegantních akrobatů shání jejich pes přímo na pódiu.

Na pódiu uvidíte i dívku, jejíž otec z ní chce mít zubařku. Ona má ovšem talent na úplně něco jiného.

To všechno uvidíte ve čtvrtečním Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.