Sobotní talent: Kluci umí s obyčejným jojem nevídané věci!

Česko Slovensko má Talent 2015 jste mohli vidět dvakrát týdně, teď už to nejlepší uvidíte každou sobotu. Na pódiu Talentu uvidíte ve 20.15 kluky, kteří si umí hrát s jojem. Jejich hraní je ovšem na trochu jiném levelu, než jsme zvyklí vídat. Podívejte se na video.

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

V sobotu nás čeká jedno originální vystoupení mladíků, kteří umí ovládat obyčejné jojo naprosto neobyčejně.

Hračka, s kterou jsme se setkávali jako malí, pak jsme ji však hodně dlouho neviděli. Jojo už zažívá pár let svůj slavný comeback. Je sice o dost víc omlazené, ale jeho filozofie stále zůstává. Kluci z Jojo týmu dokážou, že i ovládat jojo, může okouzlit spoustu lidí. Porota je okouzlena jednoznačně. Čeká vás moderní show poměrně ostýchavých chlapůců.

Co na jejich vystoupení říkáte vy? Podívejte se tady:

I toto vystoupení uvidíte ve 20.15 již v sobotu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.