Talent: Bojovnice z Talentu to zkazila třikrát. Co se stalo?

Talentová show se objeví na obrazovkách už 3. září na Primě ve 20.15. Nová čtyřčlenná porota poznala mladou zpěvačku Sabinu, která zapomněla několikrát text. I tak jí však bylo odpuštěno. Sabina talent má a hlavně bolavý osobní příběh.

I pátá řada Česko Slovensko má talent 2015 bude plná životních příběhů, které dokážou diváky dojmout. Křehká Sabina přišla na pódium velice nejistě. Když se pak rozezněl její hlas celou bratislavskou halou, bylo všem jasné, že jde o vyjímečný talent.

Sabina Jarošová pochází z Čech a do soutěže by se sama nikdy nepřihlásila. Na pódium ovšem předvedla hlas jako zvon. Jen musela začít několikrát. Její nervozita způsobila, že několikrát začala zpívat a hodně rychle skončila. Porota ji nakonec slíbila, že si zakryje oči, aby ji nikdo nemohl znervóznit.

Sabina ke konci přiznala i svůj osobní příběh. Přestože je velká trémistka, nemá nikoho, kdo by ji mohl podpořit. Její otec je totiž ve výkonu trestu.

Podívejte se na scénu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.