Talent: Umí zpívat, nebo neumí? Porota se neshodne, co říkáte vy?

Česko Slovensko má Talent 2015 jste mohli vidět dvakrát týdně, teď už to nejlepší uvidíte každou sobotu. Když Silvia Victoria Regia vstoupí na pódium, porota neví, co si má myslet. "Jste zvláštní," konstatuje Lucie Bílá. O dost zvláštnější je však i její zpěv. Co si myslíte vy?

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Po jejím vystoupení se Silvia dočkala rozpačitého přijetí publika, ale i poroty. Silvia předvedla pěvecké vystoupení, které neumí nikdo z nich vlastně pojmenovat.

"Vaše vystoupení bylo ploché jako zadek anorektičky," okomentoval ji Jaro Slávik. "Výšky zpívat umíte...," říká váhavě Jakub Prachař. Zatímco Lucie Bílá její vystoupení shrnula do dvou fází. První mělo být otřesné, v druhých ukázala, že se do některého tónu občas opravdu (a dobře) trefí.

Vy sami nám můžete říci, co si o jejím vystoupení myslíte v komentářích. Umí Silvia zpívat, nebo ne?

Podívejte se na video:

Nejen to uvidíte v sobotu v Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.