Talent: Ve škole netuší, co zvládá. Ona vyhrává každou taneční soutěž!

Česko Slovensko má Talent 2015 uvidíte zase v sobotu ve 20.15 na Primě. Zábavný pořad ukazuje i fakt, že ne všechni talentovaní lidé mají na růžích ustláno. Často jde o velké nedorozumnění s jejich okolím. Ve škole o této holčičce spolužáci vůbec netuší, že má takový talent? Proč?

Nikdo se s ní nebaví a za zády ji pomlouvají. Ve škole má jenom pár kamarádů. I tak může vypadat život malé holčičky, která vyhrává každou taneční soutěž, do které přijde.

Málokdo z její třídy ví, že tahle dívenka je druhá v mistrovství světa a první v České republice. Obor? Tanec. Dívka ukáže taneční show inspirovanou filmovým blockbusterem Transformers a pořádně to všem natře. Porota je nadšená.

"Ty máš talent, který by si měla ukázat celému světu," radí ji Lucie Bílá.

Co si o jejím talentu myslíte vy?

Podívejte se na ukázku ze sobotního Talentu:

Talent uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.