Talent video: Je to blázen, nebo génius?

Některé výstupy v Česko Slovensko má talent 2015 jsou poněkud rozporuplné. Zda je dotyčný blázen, nebo génius často musí rozhodnout až porota. Takový je případ vystoupení Čecha, který viditelně nemohl sehnat parťáky!

Česko Slovensko má talent uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Pendrek, Kůže, Pýrts, Expert a Billy, tak se jmenujá umělohmotní parťáci vystupujícího. Pánové jasně připomínají slavnou homosexuální skupinu Village People. "Synchronější taneční skupiny jsme tu snad ještě neměli," tvrdí pobavený Jakub Prachař.

Jaro Slávik oponuje: "Existují lidé, kteří kamkoliv přijdou, tak všechny potěší, pak existují lidé, kteří kdykoliv odejdou, tak všechny potěší." Bylo řečeno vše a na vás je, abyste se rozmysleli, kam bude tento český umělec patřit:

Česko Slovensko má TALENT 2015 uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.