Talent video: Zrcadlová show. V cizině je uznávají, u nás tyto Slováky neznáme!

Televizní show Česko Slovensko má talent uvidíte ve 20.15 už tento čtvrtek na Primě. Do Bratislavy na castingy se přijela představit i skupina Mirror Family. Jejich speciální kostýmy zná celý svět a teď je na čase je představit i doma. Všem porotcům během představení spadla čelist!

Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Nezřídka se stává, že české a slovenské talenty nejdříve potkáte ve světě, a pak je teprve pozná jejich rodný kraj. Takový příběh má i skupina Mirror Family. Martin a Veronika ze skupiny Mirror Family se věnují výrobě různých kostýmů pro české a slovenské umělce, kteří se chtějí presentovat v cizině.

"Základem světla je tma. Pomocí světla dokážeme vytvářet atmosféru. Tím dokážeme divákovi napovědět, jestli se má cítit šťastně, nebo jakou emoci má cítit. Chtěli jsme to vytvořit pomocí našich tanečnic a zvláštními kostýmy," vysvětluje Lukáš. Porota je ohromena a to ještě neviděli celou show, která je rozhodně nezklame.

Podívejte se na jejich show, s kterou ohromí porotu a diváky:

Česko Slovensko má talent 2015 uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.