Tuhle show musíte vidět! Trio Španělů rozdovádělo Talent

Ohnivé španělské rytmy. To je jedna z věcí, které vás napadnou, když poprvé uvidíte a uslyšíte Olé Trio. Španělé to opravdu jsou, ale čekat od nich pouze španělské rytmy by bylo příliš pošetilé. Něco tak zábavného jste snad ještě neviděli!

Česko Slovensko má Talent 2015 uvidíte ve čtvrtek ve 20.15. Ukáže vám talenty, které na ulici potkáte málokdy.

Olé Trio však všechny překvapilo. Většinou má totiž každý vystupující čas před porotou přísně vymezen (jednu až dvě minuty). Španělské muzikanty ovšem nejde jen tak zastavit. To nejdůležitější na tom všem je, že je zastavit ani nechcete! Pánové kombinují španělskou hudbu připomínající kroky Desperada, zamotat hlavu vám však umí i se slavnou Amy Winehouse.

Jejich představení se neomezuje jen na představení hudební, ale uvidíte i pár vizuálních vychytávek! Olé nakonec budete křičet úplně všichni. Pánové si umějí udělat legraci hlavně ze sebe a jejich show už musela pobavit spoustu lidí po celém světě.

Podívejte se na krátkou ukázku. Ve čtvrtečním Talentu uvidíte daleko delší vystoupení, které se naprosto vymyká všem zvyklostem!

Čtvrteční Talent uvidíte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.