V sobotním Talentu poznáte Alici, která podstupuje změnu pohlaví

V sobotním Talentu poznáte Alici, která podstupuje změnu pohlaví

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Každý porotce už „svůj“ zlatý bzučák vyčerpal. Ale co když přijde nějaký ještě zajímavější soutěžící? Porota přišla s nápadem, že když se všichni shodnou a zmáčknou zlatý bzučák současně, pošlou rovnou do finále pátého účastníka. Stane se to v dnešním dílu? V porotě vás baví zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař, producent Jaro Slávik a herečka Diana Mórová. Show se ujali vtipní moderátoři Junior a Marcel. A obliba talentové soutěže ČSMT neustále stoupá!

Když se narodíte ve špatném těle

Tentokrát však zábavná show Česko Slovensko má talent 2015 přinese i silný příběh o velkém životním boji sám se s sebou, ale i se svým okolím. Narodit se ve špatném těle je jedna z nejtěžších věcí, které vás v životě mohou potkat. S takovým údělem se denodenně pere (dnes už) Alice. Alice se narodila v mužském těle. Že je něco špatně si uvědomila už v šesti letech, k prvnímu kroku změnit svoje tělo se však odhodlala až o dost později. "U transgender lidí toto zjištění trvá déle, u mě to bylo kolem jednadvaceti let, ale průměrný věk u lidí, kteří podstupují změnu pohlaví, je až okolo třiceti," prozrazuje nebojácně Alice. Alice bere už čtyři měsíce hormony, které postupně změní rysy jejího obličeje a postavu přemění na "ženskou".

Dětství strávené útěkem z domova

Jestli Alice postoupí, to je otázka, ale v každém případě Slávikovo poděkování "děkujeme, že jste přišla" dostalo nový rozměr. Alice svým příběhem možná pomůže vnímat transgender lidi v novém a pozitivním světle. Alice tvrdí, že rodina ji podporuje, ale...

Ironií osudu je však to, že do Talentu se přihlásil i její bratr, který tvrdí něco jiného. ČTĚTE ZDE.

Muži s velkým M

Talent ale čeká i pořádně maskulinní vystoupení v podobě The Man. Tři muži na pódiu vystřihnou show inspirovanou Michaelem Jacksonem. A na první pohled netušíte, co si o nich máte myslet. Jsou vysocí, urostlí a dobře tancují. Jejich taneční show se však řítí do úplně jiného stylu ve chvíli, kdy si rozepnou košile. Půjdou ale ještě dál...

Všem je jasné, že jde o parádní striptýz. "Párkrát už jsem to viděl a většinou to bylo bez úrovně. Vy jste ale i skvělí tanečníci," potvrzuje porotce Jakub Prachař. Porotkyně Diana Mórová a Lucie Bílá nestačí zírat, až Lucie řekne nesmrtelnou hlášku: "Já jsem tu show nepochopila, potřebovala bych to vidět ještě jednou!"

Artisti přeskočí porotkyně

Čtyři artisti z Trenčína For Fun Crew dokážou vykouzlit pátého, a ještě jim to výborně skáče. Dokonce se nebojí vyzvat krásné porotkyně na pódium, hodlají je obě dvě přeskočit saltem. Jenže toto salto bude muset být pořádně dlouhé.

Překvapení večera

Na konci večera uvidíte obrovské překvapení: Roboty – netradiční stand up pěvecké vystoupení v originálních kostýmech. Zaslouží si super zlatý bzučák?

Na Talent se můžete těšit už v sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.