V Talentu se dá tančit i bez nohou!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT (10) - upoutávka

Česko Slovensko má talent ukazuje rozmanité talenty každý čtvrtek ve 20.15 na Primě.

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY TADY

Ve čtvrtečním Talentu uvidíte nevídané. Tak například nás překvapí soutěžící se stejným přijmením. Oba dva zpívají a vystupují za sebou. Je to náhoda? Lucie Bílá si toho všimne jako první a je zvědavá po výstupu bratra, jak na tom bude jeho sestra. Ani zpěvačka nezklame a nakonec si střihnou sourozenecký duet.

Hip hop na kolečkách

To, co dostane porotu do kolen nejvíce, je však další taneční skupina a nikoho už nemůže překvapit, že tanečníci a tanečnice pocházejí z Kyrgyzstánu. Skupina se jmenuje Tumar (česky Talisman) a speciální je v tom, že netančí jen zdraví lidé se čtyřmi končetinami, ale i lidé bez končetin.

Komu se to podaří tento čtvrtek?

Výběr postupujících má na svědomí čtyřčlenná porota Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař. Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.