Video: Dokážete to, co tihle osvalení kluci?

Tělo samý sval a cool choreografie, která dostane hlavně něžnější polovinu lidstva. Tu druhou dovede k myšlence, že tohle tělo můžete mít i vy... A nemusíte utrácet v posilovně majlant! Podívejte se na vystoupení kluků, kteří dělají street workout.

V sobotním Talentu se bude rozhodovat o tom, kdo postoupí do dalšího rozřazovacího kola, tzv. Velkého třesku. A musíme vám prozradit, že už teď se můžete těšit na hodně speciální show, která potěší nejen fitness fanoušky, všechny různé gamery a zároveň i komiksové nadšence. Ti, kteří mají rádi klasiku ve formě krásných hlasů a elegantních vystoupení, nezůstanou zkrátka...

Fitness street workout

Provozovat cvičení jako je crossfit a nemořit se jen v uzavřené posilovně je už dlouhodobějším trendem. Takže až uvidíte někoho cvičit na prolejzačkách na dětských hřištích, ne vždy to musí být pedofil. Taková je i skupina, která si říká Street work out a přináší do Talentu pohled na to, jak se i z posilování dá udělat skvělá show. Kluci jsou mladí a dobře rostlí a na hudbu dokážou předvést naprosto cokoliv. Ženy potěší perfektní těla, muže pocit, že i oni by takhle mohli vypadat.

Jakub Prachař se zeptal správně: "I já mám pod tím vším takové svaly jako vy?

Co uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.