VIDEO: Dvanáctiletá zpěvačka má hlas dospělé ženy

Terpve dvanáct let bylo Karmen, která vystoupila na pódium Česko Slovensko má talent 2015 a zazpívala hit od Whitney Huston. Na pódiu "kuňká" do doby, dokud nezačne zpívat. V jejím těle je snad uvězněná dospělá žena.

V Talentu nesmí chybět i pěvecké čísla. Takovou show předvede teprve dvanáctiletá Karmen, která pochází z Arménie. Její rodiče utíkali před lety před válkou. Karmen dokáže, že v těle devčátka se nachází hlas dospělé ženy, která svůj pěvecký projev umí skvěle procítit.

Dívka zazpívá technicky těžkou píseň od Whitney Huston. A Lucie Bílá bude díky ní vzpomínat na svoje začátky, které rozhodně nebyly tak jisté jako u Karmen. Nesmělé děvčátko během zpívání vystupuje jako dospělá žena, která si nebere žádné servítky.

Podívejte se na video.

Co uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.