VIDEO: To je taková blbost, že jsem se do toho zamiloval, říká Jaro Slávik

Holky přišly na pódium s tím, že budou chtít stepovat. Měly však naprosto příšerné kostýmy, a tak je porota tak trochu zazdila. "To bude blbost," říkají porotci, aby se nechali o minutu později přesvědčit, že i oni se dokážou někdy i mýlit. I takový bude sobotní Česko Slovensko má Talent 2015.

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Některé talenty dokážou i pořádně překvapit už dávno protřelé porotce. Ti se většinou prostě "podívají" a vidí. Tentokrát je jejich profesionální oko trochu zradilo. Jediná herečka a porotkyně Diana Mórová se jich zastává ve chvíli, kdy je všechny porotci ještě před vystoupením posílají obrazně řečeno k šípku.

Dívky v nevzhledných kostýmech budou stepovat. A nakonec? Jaro Slávik přiznal veřejně: "To je tak blbý, až jsem se do toho zamiloval!"

Podívejte se na stepování v tak trochu jiném světle:

Talent uvidíte už v sobotu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.