Video: Tento muž umí perfektně napodobit Tinu Turner!

Má nejdokonalejší nohy ve světovém byznysu a už ji dávno nebylo - cet. Tinu Turner a její největší hit známe všichni. Tina je objektem transvestitů po celém světě. Tento muž ale dokáže Tinu napodobit ne vzhledově, ale hlasově. Podívejte se na úžasné video.

V Talentu vás kromě Silent tria čekají i dva pěvecké talenty. Jedním z nich je muž, který sice neumí řecky ani slovo, ale odzpívá řeckou serenádu takovým stylem, že mu Lucie Bílá prozradí, že na něj čekala celou tu dobu.

Dalším překvapením bude i dvanáctiletá holčička Karmen. Karmen má v sobě snad uvězněnou dospělou ženu, jinak si její talent nedovedeme vysvětlit. Karmen zvládla technicky náročnou píseň od Whitney Huston.

Co uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.