Video: Vypadá a rapuje stejně jako jeho idol Eminem.

V sobotu vás čeká další Česko Slovensko má Talent na Primě ve 20.15. Poznejte šestnáctiletého Lukáše, jehož idolem je Eminem. Prý toho mají hodně společného...

Talent se blíží do semifinálových kol. Na to první se můžete těšit už 18. listopadu a odehraje se znovu v Bratislavě. Některá vystoupení vám dokonce vezmou dech, stejně jako Lucii Bílé.

"Příběh Eminama je motivace do života. Z ničeho udělal něco, " říká Lukáš Borák. Ten nosí na hlavě platinového ježka a Eminemovi je opravdu hodně podobný.

Jak už z Talentu známe, totožný vzhled však nezaručuje, že tyto dvě naprosto rozdílné osoby bude pojit podobný talent. Lukáš Borák však vystřihne show, která přesvědčí, že v něm dříme obrovský um. Svým hudebním projevem sice hodně připomíná svého idola, ale to porotě nevadí. Hip hopových tragédiíí zažili už dost, teď je na čase dát prostor někomu takovému. Lukáš své vystoupení věnuje matce, která je samoživitelkou. Aby je uživila, musí mít dvě práce.

Co dalšího uvidíte v sobotním Talentu?

Česko Slovensko má Talent uvidíte na Primě už ve 20.15 tuto sobotu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.