VIDEO: Z tohoto chlapce vám bude běhat mráz po zádech!

Garantujeme vám, že z tohoto vystoupení chlapce z Dagestánu vás bude bolet naprosto všechno. O tělo jde až na prvním místě. Husí kůže vám během sledování tohoto videa, které uvidíte v sobotním Talentu, naskočí zaručeně.

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Pokud nemáte rádi ječení, vypněte si zvuk. Řvát bolestí nebude tento šikovný chlapec, ale všichni ostatní, kteří jeho "talentu" přihlížejí.

Když se pohledný mladík z Dagestánu rozhodne ukázat svůj talent, všem je jasné už podle bílých kalhot a vypracovaného hrudníku, že půjde o jeho tělo. Mladý muž má však v moci daleko víc, dokáže vám totiž, že ty brambůrky, co zrovna chroupete, nejsou úplně dobrý nápad. Jeho neuvěřitelná ohebnost vás dostane.

Podívejte se na video:

Další talenty uvidíte na Primě v sobotu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.