Zábavný nešika vám ukáže svůj Talent už v sobotu

Sobotní Česko Slovensko má Talent 2015 předvede i Talenty, které byste na první pohled rozhodně nepoznali. Vypadají obyčejně, přijdou na pódium a předvedou něco, co by nikdo nečekal. Taková bude sobota s Talentem.

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Zatímco tanečníky poznáte většinou už na první pohled (podle módy a tzv. swagu), zpěváci patří mezi ty nenápadné soutěžící, u kterých nevíte co můžete čekat. Stejně tak přišla plachá dívka, kterou porota přijala s nadšením. S odvážnou větou, že zazpívá známý song "Vyznanie" od Mariky Gombitové. Jedna z nejtěžších písní se však mladé Gyongyi vyplatila. Na ukázku se můžete podívat tady.

Z ciziny dorazí další zázraky

Tanec, u kterého vám je trochu nepříjemně. Tak poznáte moderní "flexing". Flexing nebo-li bone breaking patří mezi další streetstylové tance, které jsou populární hlavně v Americe, ale Evropa (až na Francii) zatím velmi pokulhává. A proto poznáte Artěma, jenž si kosti bude opravdu lámat a předvádět show, u které vám bude běhat mráz po zádech. A ano, Lucie Bílá bude řvát hrůzou!

Zábavnou show uvidíte i s pánem, který svůj talent postavil na tom, jak moc je nešikovný. Pravda, takovému člověku by se nejspíš neměla půjčovat trampolína, ale tento akrobat je velice šikovný a dokáže pobavit masy.

V Talentu uvidíte i malou pětiletou harmonikářku, která vám představí roztomilé hudební vystoupení, nebo netradiční lidovou taneční skupinu z Bratislavy. Polena mají sice velice vtipný název pro taneční spolek, ale uvidíte, že svoje lidové tance dokážou pojmout velice netradičně. Nic není tak, jak se zdá. I o tom bude sobotní Talent!

To všechno uvidíte v sobotu Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.