Zábavný nešika vám ukáže svůj Talent už v sobotu

Sobotní Česko Slovensko má Talent 2015 předvede i Talenty, které byste na první pohled rozhodně nepoznali. Vypadají obyčejně, přijdou na pódium a předvedou něco, co by nikdo nečekal. Taková bude sobota s Talentem.

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Zatímco tanečníky poznáte většinou už na první pohled (podle módy a tzv. swagu), zpěváci patří mezi ty nenápadné soutěžící, u kterých nevíte co můžete čekat. Stejně tak přišla plachá dívka, kterou porota přijala s nadšením. S odvážnou větou, že zazpívá známý song "Vyznanie" od Mariky Gombitové. Jedna z nejtěžších písní se však mladé Gyongyi vyplatila. Na ukázku se můžete podívat tady.

Z ciziny dorazí další zázraky

Tanec, u kterého vám je trochu nepříjemně. Tak poznáte moderní "flexing". Flexing nebo-li bone breaking patří mezi další streetstylové tance, které jsou populární hlavně v Americe, ale Evropa (až na Francii) zatím velmi pokulhává. A proto poznáte Artěma, jenž si kosti bude opravdu lámat a předvádět show, u které vám bude běhat mráz po zádech. A ano, Lucie Bílá bude řvát hrůzou!

Zábavnou show uvidíte i s pánem, který svůj talent postavil na tom, jak moc je nešikovný. Pravda, takovému člověku by se nejspíš neměla půjčovat trampolína, ale tento akrobat je velice šikovný a dokáže pobavit masy.

V Talentu uvidíte i malou pětiletou harmonikářku, která vám představí roztomilé hudební vystoupení, nebo netradiční lidovou taneční skupinu z Bratislavy. Polena mají sice velice vtipný název pro taneční spolek, ale uvidíte, že svoje lidové tance dokážou pojmout velice netradičně. Nic není tak, jak se zdá. I o tom bude sobotní Talent!

To všechno uvidíte v sobotu Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.