Seriály a filmy

18. listopadu 2015 16:10

Petra Kloidová

Zpěvačka Mariky Gombitové ze semifinále: Žila jsem půl roku ve stanu, teď studuji!

Zpěvačka, která diváky Talentu okouzlila neskutečně náročnou písní od Mariky Gombitové. Za hodinu vystoupí v semifinále Česko Slovensko má talent 2015! Během příprav semifinále nám prozradila, že má za sebou těžký osud. Podívejte se na rozhovor.

Šaty od Jennifer Lopez v dnešním semifinále

Bodišovou byste ani nepoznali, v bílých šatech, které předvede dnes, neuvěřitelně prokoukla. „Ty šaty jsou poprvé v Evropě, měla je na sobě Jennifer Lopez, já se v nich cítím neskutečně dobře,“ říká.

Na rozdíl od tanečníka Michala Kruže se její život od posledního kola Talentu výrazně proměnil. Předtím totiž neměla lehký život, jak nám v rozhovoru prozradila, žila dokonce šest měsíců ve stanu. „Ukradli mi doklady, neměla jsem práci a za poslední peníze jsem si koupila stan, kde jsem spala,“ vysvětluje své životní zkušenosti a zároveň říká, že by se lidé neměli vzdávat a měli by na sobě stále pracovat. Sama začala po vystoupení v Talentu studovat konzervatoř.

A prý, že talentové show nemění životy!

Sledujte Primu ve 20.15, kdy uvidíte semifinále Česko Slovensko má Talent!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.