Zpěvák Peter vyznal lásku dívce, kterou nikdy neviděl

Sedmnáctiletí bráchové Peter a Tomáš Szabo se svou show zamávali i s nejkritičtějším porotcem Jaro Slávikem. Peter věnoval píseň slečně, kterou nikdy neviděl. Viděli jste už větší romantiky?

Nestává se často, aby soutěžící v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uspěl s vlastní písničkou, tím spíš milostnou. Sedmnáctiletým dvojčatům Petrovi a Tomáši Szabovým se to povedlo a velkého uznání se jim dostalo i od Jara Slávika.

Láska přes internet

Sedmnáctiletí bratři zabodovali zpěvem i textem písničky, která vznikla pro lásku jednoho z nich. Lásku, kterou ale Petr Szabó zatím nikdy neviděl. "Poznali jsme se na internetu. Přihlásil jsem se jednoho dne na chat a vyběhla mi jakási pozvánka ve smyslu "spojte se s" a pod ní nabídka holek. Jedna se mi moc líbila, tak jsem jí napsal. Od té doby si píšeme a pravidelně se vídáme i na web kameře," svěřil se Petr.

Přes internet jsou v kontaktu už osm měsíců. Přestože v reálném životě to k sobě mají necelé dvě hodiny cesty, osobně se zatím neviděli. Proč? "Chci ji vidět, už je na čase, ale pořád čekám na ten dokonalý den, dokonalý moment. Vím, že je to skvělá žena, že se s ní dá bavit úplně o všem, ale setkání z očí do očí nám zatím nevyšlo," líčí Petr. Zřejmě i proto, že oba se ho bojí úplně stejně, a tak ho už několikrát zrušili. Petr nejen o něm napsal písničku, kterou své vyvolené zazpíval právě přes internet. Líbila se jí, a tak ho virtuální láska podpořila přihlásit se do ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Petr ji poslechl a vzhledem k hodnocení poroty jsou s bratrem na nejlepší cestě do semifinále.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.