5 novinek Česko Slovensko má talent: Prachař jako porotce, nová porotkyně a noví moderátoři

Zatímco minulý týden jste viděli "best of" toho nejlepšího za poslední čtyři série Česko Slovensko má talent, tento čtvrtek ve 20.15 na Primě uvidíte první epizodu těch nejnovějších talentů za rok 2015! V televizní show roku 2015 jsou však obrovské změny! Pojďte se s nimi seznámit!

Pátá řada nejúspěšnější talentové show odstartuje 3. září. První tři týdny ji budou moci diváci vídat dvakrát týdně ve čtvrtek a v sobotu, později už jen sobotní večery.

Porota má hned dva nové členy

Porota Česko Slovensko má talent 2015 čítala vždy tři porotce. A už v tady se dočkáte velké změny! Do poroty zasedne sice tradiční kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, ale třetí porotcovské křeslo obsadí muž, jehož tvář z Česko Slovensko má talent známe, ale jinak! Bývalý moderátor Talentu, Jakub Prachař, si tentokrát vyzkouší i roli porotce. Jakub přinese do poroty značný nadhled a humor.

Jaro v sukni? Kritická Diana Mórová jako čtvrtá porotkyně

Letošní novinkou je čtvrtý porotce, kterým bude slovenská herečka Diana Mórová. Diana Mórová je dlouholetou tváří TV JOJ. Narodila se v roce 1970 v Bratislavě a vystudovala herectví na VŠMU. Od roku 1992 až dodnes je členkou Slovenského národního divadla. Hrála v oblíbených slovenských seriálech např. Štúrovci nebo Panelák a filmech Rivers of Babylon, Kuře melancholik, Poločas rozpadu a další. několikrát vyhrála ceny, které potvrzují diváckou oblíbenost.

Je svobodná a má syna Quida. Vzhledem k tomu, že si sama vyzkoušela reality show, může divákům nabídnout jiný úhel pohledu než jen z pozice porotkyně. Kromě toho je známá svým perfekcionismem a upřímností, může se tak stát „ženským katem“.

Noví moderátoři

Čtyři série byli diváci Talentu zvyklí sledovat sehranou moderátorskou dvojku Pyca a Jakuba Prachaře. Jakuba sice neztratíme, ale na moderátorský post nastoupí slovenské duo Junior a Marcel. Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval patří mezi slovenskou moderátorskou špičku.

Spolu začali moderovat v roce 2009 Odpolední show a později vytvořili relaci Ranní show s Juniorom a Marcelom. Junior a Marcel jsou také moderátoři druhého nejposlouchanějšího komerčního rádia na Slovensku. Dvojice moderovala také Miss Universe. Oblíbení komici společně moderují ještě zábavný pořad Nikdo není dokonalý.

Na co bude zlatý bzučák?

Na porotcovský stůl nově přibyde zlatý bzučák, který smí porotce využít pouze jednou. Oproti červenému bzučáku, který vystoupení soutěžících zastaví, má ten zlatý úplně opačný smysl. Po stisknutí zlatého bzučáku porotce soutěžícího přesouvá rovnou do živých přenosů.

Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.