Bratranci z Angoly svým akrobatickým číslem dostali postup do finále v Talentu!

Podívejte se na vystoupení, které uvidíte celé už tento pátek na Primě v Česko Slovensko má talent. Toto jste totiž ještě neviděli!

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 2. listopadu ve 20.15 na Primě.

Kibiku brothers jsou bratranci z Angoly. Jeden menší školák, druhý dospělý muž, kterému nezbylo nic jiného, než se o bratrance postarat sám. Jejich sen je vystupovat se svým akrobatickým číslem co nejvíce. A my vám můžeme prozradit, že to se jim s největší pravděpodobností vyplní, Česko a Slovensko totiž ohromili!

Podívejte se na ukázku, jejich životní příběh uvidíte už v pátek večer:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Co dalšího vás čeká v Česko Slovensko má talent? V tomto díle zažijete hodněkrát „poprvé“ – čeká vás poprvé v historii talentu žádost o ruku. Ale s jakým talentem překvapí svoji partnerku? Rovněž další silný příběh přinese tento díl – Honza přijel nejen předvést svůj zpěv, ale také upozornit na problematiku znásilnění mužů, a nakonec píseň věnoval svému bratrovi, který zemřel v den castingu. Roztwerkujeme porotu a budeme žonglovat. Trochu se esotericky naladíme. Prostě vás čeká hodně nabitý večer. Ale kdo dostane zlatý bzučák?

Sledujte na Primě Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.