ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT je tu. Leoš bude riskovat život!

Čtvrtá řada nejúspěšnější talentové show, která změnila životy mnoha lidem, je opět tady! ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT startuje už tuto neděli na Primě!

Letošní ročník je plný změn! Talenty bude totiž hodnotit nejen hvězdná porota ve složení Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš, přibude k nim ještě čtvrtý, stejně důležitý člen, a to televizní divák! Po skončení dílu totiž právě diváci rozhodnou, který ze soutěžících postoupí do semifinále! A že bude co hodnotit! Nadaných soutěžících, kteří přišli předvést své mimořádné schopnosti všeho druhu, zkusit štěstí, postoupit do dalšího kola a bojovat o závratnou výhru, přišlo opět neuvěřitelné množství! „Každý rok mě někdo překvapil a já se těším, že i letos budu něčím naprosto uchvácená, že nebudu moct spát,“ komentuje Lucie Bílá. A jak se na talenty těší nováček Leoš Mareš? „Strašně se těším, nemůžu se dočkat! Pamatuju si, jak jsem sám začínal, takže ode mne dostanou plnou podporu, protože vím, že ji potřebují.“V neděli nás ohromí spousta skvělých pěveckých i tanečních vystoupení, mimo jiné například „české All Saints“ v podání sexy koček z Foursome, které získaly standing ovation dokonce i od Lucie Bílé. Uvidíme parádní UV světelnou show, imitátora českých hvězd, geniální zpívání ve znakové řeči, uslyšíme Karla Gotta v němčině. A to je jen začátek!

Čeká nás také poslední, ale o to úžasnější, televizní vystoupení naší nejznámější travesty umělkyně, Sofie Monstrozi, ze kterého nás bude mrazit…A budeme svědky maximálně riskantního a životu hodně nebezpečného kousku Leoše Mareše, který se nechá přemluvit a postaví se do „Globusu smrti“ při adrenalinové jízdě tří motorkářů! Ovšem má to háček, Lucie a Jaro mu musí slíbit, že tuhle „proceduru“ absolvují také!

Na našem webu uvidíte exkluzivní rozhovor těsně po tom, co Leoš Mareš vystoupil z Globusu smrti!

Tady máte malou upoutávku:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 15. září ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.