Česko Slovensko má talent opět plné emocí

V pátek vás čeká další dávka emocí a neuvěřitelných talentů. Bavit vás bude nejen porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale také moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Nechte se překvapit, jaké skvělé talenty a bizarní výkony přinese další díl.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 7. září ve 20.15 na Primě.

V dalším dílu se představí několik fenomenálních cizinců, kteří ale žijí dlouhodobě v Česku. Uvidíte v jejich podání fantastické taneční vystoupení s prvky komična a nejlepší pěvecké podání Whitney Houston v historii ČSMT – a to ji zpívá kluk! Samozřejmě se objeví i pár „zpěváků“, u kterých budete zase obdivovat jen jejich odvahu vylézt s tímto výkonem na pódium před stovky přítomných a statisíce televizních diváků.

Jaro Slávik se dočká kouzelnice

A přijde dokonce kouzelnice, která své vystoupení věnuje zesnulému dědečkovi, který ji ke kouzlení přivedl. Její výkon Jaro okomentuje slovy: „Já jsem nikdy neříkal, že se mi nelíbí kúzelničky.“ Nebudou chybět kousky se zvířaty a neuvěřitelné akrobatické umění. A pozor, připravte se také na striptýz! Ještě vám prozradíme, že celá porota dostane ránu elektrickým proudem. To ale zdaleka není vše – o fantastická vystoupení a řadu překvapení nebude nouze. Padne dnes Zlatý bzučák za výkon, který způsobí největší dojetí poroty?

Více uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15 v Česko Slovensko má talent

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.