Česko Slovensko má talent pokračuje i v pátek! Těšte se na mimozemské vystoupení

Pohodlně se posaďte a nechte se prostě bavit. Chystá se na vás tradiční porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a osvědčení moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. A k tomu pořádná řádka talentů. Bude jeden z nich opět kandidátem na zlatý bzučák?

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 5. října ve 20.15 na Primě.

Rozvášní vás twerk, jaký jste ještě neviděli. Soutěžící pochází z Filakova, a že je to líheň talentů, dokáže i další taneční skupina. Dočkáme se kvalitního kytarového vystoupení i příšerných pěveckých odvážlivců.

Budete žasnout u ojedinělé akrobacie na popruzích i u tance, při kterém se lámou kosti i klouby. O taneční vystoupení v tomto dílu nebude opravdu nouze – uvidíte netradiční pojetí se světelnými efekty. Čeká vás velmi početný pěvecký sbor. Početně bude zastoupen i rap, ale jen jeden z pánů může směle konkurovat legendě jménem Rytmus.

Ohlédneme se do minulosti v retro vystoupení, které překvapivě předvedou mladí muži. Zpívat se bude opravdu z plných plic, ale až na jednu interpretku to bude spíše ostuda. Která z porotkyň sáhne po zlatém bzučáku? Nechte se překvapit a užijte si nejširší paletu talentů na českých televizích.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Sledujte Česko Slovensko má talent na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.