Česko Slovensko má talent předvede novou porotkyni. Lucie Bílá odchází.

Na obrazovky se vrací show Česko Slovensko má talent. I v sedmé řadě se diváci mohou těšit nejen na přehlídku talentů, ale také na novou porotu!

Přípravy na další řadu oblíbené show Česko Slovensko má talent jsou v plném proudu. Televize Prima ji chystá do vysílání opět společně s TV JOJ. Tvůrčí tým pod vedením zkušeného režiséra Jeffa Minaříka má za sebou castingové víkendy, které probíhaly po celém Česku a na Slovensku, a měl tak možnost zhlédnout celou plejádu zajímavých soutěžních čísel. Diváci se mají bezpochyby na co těšit.

A těšit se mohou i na mírně pozměněnou porotu ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a nově zpěvačka Marta Jandová. V nejnovější řadě ČSMT tak diváci neuvidí Lucii Bílou, která se musela s těžkým srdcem s tímto svým oblíbeným projektem rozloučit, a to na základě svého rozhodnutí, které dlouho zvažovala. „Prožila jsem s Talentem nádherných šest let. Byla to skvělá zkušenost a projekt, který mne velmi obohatil. Teď už ale musím jít dál. Můj program je tak nabitý, že není v mých silách stihnout vše. Proto jsem se rozhodla, že své křeslo porotce s láskou přenechám někomu, kdo bude stejný nadšenec jako já. Všem soutěžícím a účinkujícím držím palce a budu vše s napětím z dálky sledovat,“ zdůvodňuje Lucie Bílá své rozhodnutí.

Obě televize se nakonec shodly, že do uvolněného porotcovského křesla nově zasedne zpěvačka Marta Jandová. „Věděli jsme od začátku, že nahradit Lucii Bílou nebude vůbec jednoduché. Proto jsme hledali dámu, která je vtipná, pohotová, empatická, ale také nekompromisní při rozhodování. Naše volba padla na Martu Jandovou, která přesně tyto atributy splňuje a sama je také skvělou a úspěšnou zpěvačkou,“ říká Marek Singer, generální ředitel Prima Group. Marta Jandová se na svou novou roli těší. „Česko Slovensko má talent je další výzva v mém životě. Zatím jsem hodnotila jen zpěv a vystoupení, teď mne ale čeká množství jiných talentů a pravděpodobně i netalentů. Jsem velmi zvědavá a velmi se na to těším,“ prozradila tato sympatická zpěvačka. Lucii Bílé obě televize děkují za krásnou spolupráci, přejí jí mnoho úspěchů a těší se na spolupráci v rámci jiných projektů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.