Česko Slovensko má talent předvede odvážné soutěžící, ale i dojemný příběh dítěte

Co nás čeká v pátek do třetice? Samozřejmě nechybí porota – Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová – a také moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Na Prima COOL rozjede talentové legrácky moderátorská dvojka Sonia Edde a Jakub Kotek. Užívejte si největší talentovou zábavu!

Česko Slovensko má talent v pátek 13. září ve 20.15 na Primě

TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE V ARCHIVU iPrima.cz

Tentokrát bude porota v ohrožení, Jakub Prachař se totiž zdržel při natáčení pohádky. A cesta z Brna do Bratislavy je hrbolatá. V jakém kostýmu na poslední chvíli dorazí a půjde mu v něm vůbec usednout za porotcovský stůl? Někteří účastníci se připravují na vystoupení v Talentu i půl roku, pomůže jim to? Rozpálí vás moderní kabaretní show. Může mladý bubeník, který trénuje už 17 let, překonat výkon loňské vítězky Nikolety? Mentalistka z Londýna umí se zavázanýma očima jen podle zvuku poznat, co jiní malují.

Oblíbený dogdancing nebude chybět ani v letošním ročníku. Žonglování s diabolo ozvláštněné o světelné prvky je dobrý nápad, jen to chce ještě trochu trénovat. Jak se vyvedou zpěváci tohoto dílu? Někdo už má za sebou pár profesních zkušeností, jiní začínají úplně od nuly. Někteří přijdou s novým nápadem kombinovat tanec s hrou na flétnu.

Odvaha se počítá

Odvážní cykloartisté – bikeři – si dojedou až na porotcovský pult. Bude se ale počítat i s tím, že si zlatý bzučák zmáčknou sami kolem? Nenechte si ujít, jak se dá zpívat po nedávné plastické operaci nosu, arogance některých soutěžících totiž nezná mezí. Zpěváci mají letos opravdu více odvahy než talentu. Zachrání pěveckou čest některý z účastníků? Ale určitě dojme vás odvaha, vytrvalost a životní příběh mladé slečny, která tančí i na invalidním vozíku.

Česko Slovensko má talent v pátek 13. září ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.