Česko Slovensko má talent s novou moderátorskou dvojicí

Na obrazovky se vrací show Česko Slovensko má talent. V sedmé řadě se diváci mohou těšit nejen na celou řadu talentů, pozměněnou porotu, ale také na novou moderátorskou dvojici.

Sedmou řadu show Česko Slovensko má talent připravuje televize Prima opět ve spolupráci se slovenskou JOJkou. A přípravy jsou opravdu v plném proudu. Produkční týmy v čele se zkušeným režisérem Jeffem Minaříkem získaly díky castingovým kolům spoustu zajímavých talentů. Jejich úroveň bude hodnotit porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a nově Marta Jandová. Další z novinek nadcházejícího ročníku je i nová moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský.

Pro oba jde o výzvu, kterou s nadšením přijali. „Mám ráda výzvy a myslím si, že moderování ČSMT takovou výzvou určitě je. Bude to pro mne úplně nová poloha, takže mám samozřejmě trošku stresík, ale věřím, že zaběhnutá parta tvůrců bude pomáhat nováčkům. Každopádně cítím, že si užiju horu srandy, a tu já mám opravdu ráda,“ prozradila o nové roli moderátorky úspěšná slovenská herečka Lujza Garajová Schrameková, která se na Slovensku pyšní celou řadou ocenění.

Na Slovensku ji její fanoušci také znají jako úspěšnou herečku stand-up comedy, takže se všichni můžou těšit na její ostrý jazyk. David Gránský patří aktuálně k nejúspěšnějším hercům a zpěvákům své generace. Sám má s talentovou soutěží osobní zkušenost. Před léty jednou prošel. „Na natáčení Česko Slovensko má talent se moc těším. Talent jsem vždy sledoval a baví mě na něm zejména jeho rozmanitost. Rozhodně je to pro mě velká moderátorská výzva. Trému nemám. Jediné, na co jsem zvědavý, je, co na můj výkon řekne skvělý moderátor předchozích řad Jakub Prachař, který mě bude sledovat z poroty,“ prozradil David Gránský.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.