Česko Slovensko má talent se vrací 31. srpna na Primu. Podívejte se na upoutávku!

Nejúspěšnější talentová soutěž Česko Slovensko má talent se vrací i na české obrazovky! Podívejte se na upoutávky z nového ročníku, kde zazní čeština i slovenština!

Nová série talentové show přinese i spoustu novinek! Po moderování kompletní slovenské dvojice uslyšíte v moderátorském tandemu i češtinu v podobě Davida Gránského. Jemu bude sekundovat nová tvář, slovenská herečka a moderátorka Lujza Garajová Schrameková.

Kdo vyměnil Lucii Bílou?

Lucie Bílá po několika letech porotcování musela zlatý bzučák vYměnit za pěvecké pódium, a proto nastoupila nová hvězda Marta Jandová. Ta už má s porotcováním bohaté zkušenosti. Těšte se na její střety názorů s ostatními porotci. Dalším českým porotcem bude i oblíbenec televizních diváků Jakub Prachař.

Ten si z natáčení společně s Jarem Slávikem odnesl skvělý suvenýr. Uhodnete? Podívejte se do galerie:

Sdílejte článek
Štítky 2018

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.