Seriály a filmy

21. listopadu 2019 13:04

Petra Kloidová

Česko Slovensko má talent – šťastná třináctka

Jedna z posledních šancí zaujmout a postoupit do užšího výběru. Porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Marta Jandová a Diana Mórová nebude ani tentokrát zahálet, stejně tak se ale talentového zápolení nebojí ani moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Do zákulisí světové show nás pak opět zavede ČSMT Aftershow s vtipnou a sarkastickou dvojkou Soňa Edde a Jakub Kotek. Co přinese poslední, výhradně castingový díl?

Tentokrát nás opět čeká spousta zajímavých talentů a odstartujeme zralým architektem s kytarou. Pak to hned rozjedou mladí parkuristé. Zpívat se samozřejmě bude hodně, a co předvede dívčí trio z Havířova? Zažijete překvapivé představení v podání tanečnice a zpěvačky v mužském těle a s velmi pohnutým příběhem. V žádném dílu nesmí samozřejmě chybět kouzelník. Malý harmonikář se rozhodně nebojí velkého pódia.

Osobních příběhů budeme mít více, ale který osud doplní i talent? Také si trošku zabubnujeme. Orientální tanečnice přitančí až z Indie. Loňský zpěvák s hlasem Mira Žbirky se pokusí o comeback – jakou tvorbu si připravil tentokrát? A dokonce vyzve k duetu i Martu Jandovou! Opět tu budeme mít zástupce z Polska, který si bude hrát s koulí. Také zkusíme trošku tančit. Starší generace se nevzdává a umí to pořádně rozjet – zbraní bude operní zpěv. Kdo z dnešního dílu urve jednu z posledních šancí zaujmout a přiblížit se finále?

Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW MŮŽETE EXKLUZIVNĚ SLEDOVAT ONLINE UŽ V PÁTEK PO 22. HODINĚ PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.