Česko Slovensko má talent uvede vznášející se lásku a drsný rap

Nechte se bavit skvělou porotou – Jaro Slávik, Jakub Prachař, Marta Jandová a Diana Mórová – a provázet talentovou show prostřednictvím moderátorů Lujzi Garajové Schramekové a Davida Gránského. Pobavte se zákulisními perličkami ČSMT Aftershow se Soniou Edde a Jakubem Kotkem. Co nás čeká tentokrát? Jeden soutěžící si zaslouží dalšího Zlatého Pátroviče.

Jaký talent vás dnes dostane? Na začátek to rozjede devítiletá hiphoperka. Další dvojice předvede, jak se baví důchodci. Prsty po klávesách pustí sličná klavíristka. Jaro už se těší na další kouzelníky. Iluzionista předvede velké triky díky svému dědečkovi. Přijde zazpívat Tony, který ještě neví, jestli bude mužem, nebo ženou. Oslní zralá šansoniérka. To dalšího zpěváka zatím slyšela pět jen rodina.

Další neuvěřitelná akrobacie rozvíří emoce v podání skupiny Vertigo. Zpěváci se budou hodně snažit, aby zaujali porotu. Budeme také hodně tančit, dokonce i s kufry. Lucky Seven se po roce opět vrací, aby na souboj v rapu vyzval Jakuba Prachaře. Rytmus tomu udá netradiční bubeník. Ale nezůstaneme jen u bubnů a přidáme i další nástroje. Co vznikne, když se zkombinuje tanec a sportovní gymnastika? V tomto díle uvidíte, co jste v Talentu ještě neviděli – mužský burlesk s nadváhou, který dorazí až z Austrálie. A kdo z plejády účinkujících dostane svým nasazením Martu Jandovou natolik, že mu předá cenu Zlatý Pátrovič?

Česko Slovensko má talent v pátek 1. listopadu ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 4. listopadu ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW SLEDUJTE V PŘEDSTIHU KAŽDÝ PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.