Česko Slovensko má talent vrcholí!

Finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se blíží! Kdo zvítězí? Už v neděli se rozhodne, kdo z letošních nejtalentovanějších soutěžících celé show ohromí diváky a stane se vítězem čtvrté řady show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!

A kdo bude během velkého finálového večera bojovat o diváckou přízeň a SMS hlasy? Své síly poměří osm nejžhavějších adeptů! Uvidíme vystoupení Aleny Smolíkové a jejího „tanečního parťáka“ Jerryho, zazpívá okouzlující šansoniérka Eliška Lüftnerová, dámské oko potěší vymakaná těla chlapíků taneční skupiny The Boyz. Svůj talent předvede i skvělý tanečník Mirek Bruise Žilka, malíř a „grafiťák“ Malej Dejv, zazpívá sympatický písničkář Pavel Helan a talentovaná dvojčata Peter a Tomáš Szabó. A pozor, mezi finalisty samozřejmě nebude chybět ani famózní pěvec a favorit soutěže Mirek Sýkora!

Kdo z nich zaujme diváky svým vystoupením natolik, že mu pošlou svůj hlas?

Kdo se stane absolutním vítězem čtvrté řady show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT?

To uvidíme už v neděli!

Finále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 8. prosince ve 20.15 na Primě!

Podívejte se na to, co můžete čekat!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.