Česko Slovensko má talent vrcholí!

Finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se blíží! Kdo zvítězí? Už v neděli se rozhodne, kdo z letošních nejtalentovanějších soutěžících celé show ohromí diváky a stane se vítězem čtvrté řady show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!

A kdo bude během velkého finálového večera bojovat o diváckou přízeň a SMS hlasy? Své síly poměří osm nejžhavějších adeptů! Uvidíme vystoupení Aleny Smolíkové a jejího „tanečního parťáka“ Jerryho, zazpívá okouzlující šansoniérka Eliška Lüftnerová, dámské oko potěší vymakaná těla chlapíků taneční skupiny The Boyz. Svůj talent předvede i skvělý tanečník Mirek Bruise Žilka, malíř a „grafiťák“ Malej Dejv, zazpívá sympatický písničkář Pavel Helan a talentovaná dvojčata Peter a Tomáš Szabó. A pozor, mezi finalisty samozřejmě nebude chybět ani famózní pěvec a favorit soutěže Mirek Sýkora!

Kdo z nich zaujme diváky svým vystoupením natolik, že mu pošlou svůj hlas?

Kdo se stane absolutním vítězem čtvrté řady show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT?

To uvidíme už v neděli!

Finále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 8. prosince ve 20.15 na Primě!

Podívejte se na to, co můžete čekat!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.