Česko Slovensko má talent zažije díl maximálně nabitý talenty i netalenty

V pátek vás čeká další mega porce fascinujících i neuvěřitelných vystoupení. A bavit vás samozřejmě bude nejen porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale také moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Více uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě nebo po odvysílání online.

V minulém dílu padl první zlatý bzučák. Odnesl si jej 12letý Christiyan Mitkov původem z Bulharska, který fenomenálně interpretoval píseň od Whitney Houston. Dojal celou porotu, ale žolíka v podobě přímého postupu do finále dostal od Jakuba. Kdo bude zářit tentokrát, a kdo si naopak ušije z ostudy kabát? Nechte se překvapit, co vše přinese aktuální díl – a že toho nebude málo.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 14. září ve 20.15 na Primě.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Takhle nabitý díl Talentu tu ještě nebyl! Uvidíte dětský talent, který má tu odvahu zkritizovat vystoupení Jakuba Prachaře, který bude předvádět lachtana. Baletní číslo, které jste ještě neviděli, kde dojde i na facky mezi dvěma hlavními aktérkami. Fantastickou a poetickou akrobacii na míči. Další pěvecké vystoupení, které vyrazí porotě dech. Odvážné seniory ze skupiny Ruty Šuty. Japonce, který se postupně svléká, ale nádobí z jeho těla nikdy nespadne, a to ubrousky strhává různými možnými způsoby. Taneční vystoupení – snad nejhorší v historii ČSMT, které se ale nechtěně promění v neuvěřitelnou stand-up comedy. Unikátní akrobatickou show dvou Vladimírů z Ukrajiny, která překonává i legendární duo Dae Men – první vítěze Talentu. Dokážou se udržet na špici nože a nezranit se? Rozmanitá taneční a pěvecká vystoupení. A pár dalších odvážlivců, kteří mají buď velký talent, nebo neuvěřitelnou odvahu. Posuďte sami.

Sledujte Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15 na Primě. Nebo online!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.