Česko Slovensko má talent zná vítěze!

Po třech měsících castingových bojů, těžkém rozhodování naší milé poroty – Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová –, skvělém provázení pořadem od Lujzy Garajové Schramekové a Davida Gránského a živém přenosu známe vítěze. Je jím Nikoleta Šurinová. Ale pokud vám talentová klání budou chybět, můžete se těšit na speciální sestřih toho nejlepšího z letošního ročníku.

Česko Slovensko má Silvestra uvidíte v pondělí 31. prosince v 19.05 na Primě.

Vítězství v sedmém ročníku největší talentové soutěže Česko Slovensko má talent a výhru 50 000 eur si odnesla mladá, teprve 11letá, bubenice Nikoleta Šurinová, která porazila dalších osm silných finalistů. V těsném souboji porazila rappera Bokiho a nevidomou zpěvačku Růženu Kováčovou. Česko Slovensko má talent má prvního dětského vítěze, ale finálová účast Bokiho je nejlepším umístěním rappera v talentových soutěžích. Gatulujeme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.