Česko Slovensko má talent zná vítěze!

Po třech měsících castingových bojů, těžkém rozhodování naší milé poroty – Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová –, skvělém provázení pořadem od Lujzy Garajové Schramekové a Davida Gránského a živém přenosu známe vítěze. Je jím Nikoleta Šurinová. Ale pokud vám talentová klání budou chybět, můžete se těšit na speciální sestřih toho nejlepšího z letošního ročníku.

Česko Slovensko má Silvestra uvidíte v pondělí 31. prosince v 19.05 na Primě.

Vítězství v sedmém ročníku největší talentové soutěže Česko Slovensko má talent a výhru 50 000 eur si odnesla mladá, teprve 11letá, bubenice Nikoleta Šurinová, která porazila dalších osm silných finalistů. V těsném souboji porazila rappera Bokiho a nevidomou zpěvačku Růženu Kováčovou. Česko Slovensko má talent má prvního dětského vítěze, ale finálová účast Bokiho je nejlepším umístěním rappera v talentových soutěžích. Gatulujeme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.