Česko Slovensko má talent znovu ohromí Kyrgyzstán!

Co uvidíte ve čtvrtek večer ve 20.15 na Primě? Čeká vás další díl Česko Slovensko má talent, kde budete moci sledovat rozmanité talenty. Do show přijdou i tanečníci ze země, kterou diváci Talentu znají moc dobře.

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY TADY

Česko Slovensko má talent přinese další dávku zajímavých talentů, výběr toho nejlepšího z talentů má na svědomí čtyřčlenná porota Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař. Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.

Tanečníci z Kyrgyzstánu

Na pódiu se kromě různých freestyle tanečníků objeví i chlapci, kteří nejsou Češi, ale jejich tanec známe jako diváci Talentu více než dobře. Všichni si totiž vzpomínáme na výherce Česko Slovensko má talent pro rok 2011.

Foto: Atai Omurzakov v semifinále Česko Slovensko má talent

Tehdy jednadvacetiletý Atai Omurzakov ohromil nejen porotu, ale všechny Čechy a Slováky u televizních obrazovek. Atai totiž přišel s neuvěřitelným tanečním stylem a nevídanou pokorou.

Tou oplývá i čtveřice tanečníků z Kyrgyzstánu, odkud pochází i Atai Omurzakov. Porotě a divákům předvedou další neuvěřitelnou choreografii na téma Mortal Kombat.

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.