Clone of Česko Slovensko má talent uslyší poslední zlatý bzučák

Dvě třetiny talentů máme za sebou. Už jich chybí jen pár, kteří mohou bojovat o postup do finále, nebo vzbudit posměch. Užijte si další porci talentové zábavy spolu s porotou ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a moderátory Lujzou Garajovou Schramekovou a Davidem Gránským. Komu se povede získat zlatý bzučák od Marty?

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 2. listopadu ve 20.15 na Primě.

K postupu je potřeba i něco víc než jen talent. Je potřeba mít charisma, x faktor, sex-appeal, vnitřní kouzlo… Ale co když to někdo má, ale nemá právě ten talent? Jak to, že taková zpěvačka postoupí díky Lucii Bílé? Okouzlí vás Alenka v říši divů ve skvělém dětském provedení. Budeme opět hodně zpívat – lépe i hůře. Uvidíte tanec à la Atai Omurzakov (vítěz z roku 2011), ale bude to stačit na postup, nebo dokonce na vítězství? Překvapí vás stand-up babičky – paní má nejen požehnaný věk (už 19 let je v důchodu), ale i odvahu a navíc vtip. Poznáte, že ne každé kapele to ladí. Baristu jsme v talentu ještě neměli a tento umí navíc kreslit do pěny portréty.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Co asi předvedou Karate girls? V tomto díle zažijete hodněkrát „poprvé“ – čeká vás poprvé v historii talentu žádost o ruku. Ale s jakým talentem překvapí svoji partnerku? Rovněž další silný příběh přinese tento díl – Honza přijel nejen předvést svůj zpěv, ale také upozornit na problematiku znásilnění mužů, a nakonec píseň věnoval svému bratrovi, který zemřel v den castingu. Roztwerkujeme porotu a budeme žonglovat. Trochu se esotericky naladíme. Prostě vás čeká hodně nabitý večer. Ale kdo dostane zlatý bzučák?

Sledujte na Primě Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.