Seriály a filmy

24. července 2019 17:02

Petra Kloidová

Další řada Česko Slovensko má talent přináší novinky! Bohdalovou jako hosta nebo aftershow

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je česko-slovenská talentová show, která se letos dočká své už osmé řady. Vysílá ji česká TV Prima a slovenská TV JOJ. Během podzimu se můžete těšit na opravdové legendy v roli hostů, ale i skvělá vystoupení z řad soutěžících. Ty následně více poznáte v televizní aftershow na Prima COOL.

Letos zůstává stejné složení poroty i moderátorů. Ale čeká vás několik překvapení. Objeví se nový speciální porotce – Jiřina Bohdalová. A v jaké podobě se letos představí legendární postavička a účastník všech ročníků – pan Pátrovič? Účinkující přijeli z celé Evropy, ale také z Asie, USA, Brazílie a Austrálie. Vloni se hlásili kromě Čechů a Slováků nejvíce občané Ruska a Ukrajiny, letos dominovali z cizinců Poláci.

Z loňského rekordního počtu striptérských čísel se přesuneme více k umění a přivítáme řadu burlesek. Zlatý bzučák opět dovolí každému z porotců posunout někoho rovnou do finále. Premiérové díly mohou čeští diváci opět sledovat každý pátek večer.

Velkou novinkou bude speciální ČSMT aftershow, která se objeví na Prima COOL každé pondělí s novou moderátorskou dvojicí Sonia Edde a Jakub Kotek.

Česko Slovensko má talent startuje v pátek 30. 8. ve 20.15 na Primě.

ČSMT Aftershow s novými moderátory Jakub Kotek a Sonia Edde bude každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL od 2. 9.

Vítězové ČSMT:

2010 – Dae Men

2011 – Atai Omurzakov

2012 – Jozef Pavlusík

2013 – Miroslav Sýkora

2015 – Gyöngyi Bodišová

2016 – ACT 4 Slovakia

2018 – Nikoleta Šurinová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.