Daniela přišla kvůli rakovině o nohu, teď tančí pole dance v Talentu!

Být inspirací. To je jeden z cílů Daniely a Betty, které přišly do talentu s show, jež vezme za srdce. A inspirací se rozhodně staly. Podívejte se na ukázku z pátečního Talentu, který můžete sledovat na Primě ve 20.15.

Daniela od svých šestnácti let prošla dvěmi náročnými léčeními na onkologii. Kvůli rakovině přišla o nohu. I tak se ale tato mladá a odvážná žena nevzdává a plní si svoje sny, ať to stojí, co to stojí. Její život neskončil, naopak začíná. To přišla ukázat i se svojí kamarádkou Betty, která pro změnu nádherně zpívá, a tak se vydaly obě dvě společně na natáčení Česko Slovensko má talent. S písní od Christiny Aquilery "Beatiful" Daniela předvede pole dance.

A jejich cíl? Inspirovat všechny malé děti bojující s vážným onemocněním. My myslíme, že se to oběma ženám povedlo!

Podívejte se na vystoupení:

Další díl světové talentové show ČSMT přinese v pátek kromě řádky talentů i silné emoce a osobní příběhy. Nebude chybět skvělá porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale ani moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Padne druhý zlatý bzučák?

Česko Slovensko má talent můžete sledovat každý pátek na Primě ve 20.15.

TALENT MŮŽETE SLEDOVAT I ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.