Dívka v Talentu zpívá o otci alkoholikovi. Co mu srdceryvně vzkazuje?

Mladá Viktoria si zažívala doma peklo, jelikož její otec podlehl alkoholu. Teď mu zpívá písničku před kamerami na podiu Česko Slovensko má talent a doufá, že se co nejdříve uzdraví. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Talentu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.

Během pátečního dílu uvidíte v porotě znovu herečku Jiřinu Bohdalovou, která má po projevu mladé Viktorie na krajíčku stejně jako zbytek poroty. Viktorii přijela podpořit matka a babička, velké sympatie si mladá zpěvačka získala i u moderátorů Davida a Lujzy, kteří drží v zákulisí palce.

Podívejte se na syrový projev zpěvačky, která se rozhodla nefiltrovat to, co v nedávné době prožila. Exkluzivní video z pořadu Česko Slovensko má talent můžete vidět tady:

Česko Slovensko má talent a Jiřina Bohdalová pokračují

Co přinese druhý díl s Jiřinou Bohdalovou? Pěvecky začneme pěkně zostra týpkem, který je vegan, ale miluje svoji krávu, a přijde s písní od MC Erika a Barbary. Další účinkující z Mostu přijdou jako Kleopatry a indiánky a zkusí porotu oslnit tancem. A co předvede zpěvačka, která chtěla být doktorkou a přišla žít na Slovensko, aby zde chodila „hore dole“?

Akrobatická čtyřka pánů z Ruska a Ukrajiny v kravatách předvede pořádně odvážné kousky. Samozřejmě nebudou chybět ani kouzelníci. Překvapí taneční skupina, jejíž věkový průměr je 71 let a přichází s heslem „život je hra“. Zpěváci se spíš budou pokoušet zpívat, než že by opravdu zpívali. Dokáže někdo z nich překvapit aspoň svým osobním příběhem, který vloží do textu písně? O comeback se pokusí i švihák lázeňský.

Závěrečné vystoupení pátečního Talentu překvapí

V aktuálním díle půjde poprvé také o život – zvládne norský kouzelník podvodní únik? A o kolik překonáme rekord bez dechu pod vodou? Vlastní tvorba v tomto dílu opravdu frčí – co vy na to? Odnese si dnes někdo sošku Zlatého Pátroviče? Závěrečné vystoupení tohoto dílu vás určitě překvapí!

Česko Slovensko má talent v pátek 11. října ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 14. října ve 20.15 na Prima COOL

SLEDUJTE ONLINE AFTERSHOW

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.