Do Talentu zpěvačka dorazila omylem. Publikum nakonec stálo!

Páteční díl Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě ve 20.15. Podívejte se na ukázku z vystoupení mladé dívky, které se do Talentu vlastně ani moc nechtělo, jenže sama předvedla neuvěřitelné vystoupení.

Alexia Snopková má hlas, který rozřezal všechny pochybnosti poroty a publika, když na pódium přišla dívka, která si moc nevěřila.

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu:

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 26. října ve 20.15 na Primě.

Opět se na vás chystá spousta hudebních čísel – zajímavá, jiná odvážná, a některá dokonce autorská. Oslníme vás také tancem. K Jarově radosti se objeví i „osvědčení“ kouzelníci. Hadí muž ukáže neuvěřitelné kousky. Trošku budeme žonglovat. Rozesměje vás sebevědomá kapela mladíků. Odvážný akrobat na šesti skateboardech se ocitne na hraně pádu. Hodně sexy tanec rozvášní především dámskou část poroty. Malování světlem jste asi ještě nikdy neviděli, a my vám ho ukážeme. Hudební kousky budou gradovat. A stále čekáme oslední Zlatý bzučák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.