Dvě sestry pěvecky totálně rozebraly porotu Talentu. Podívejte se na video

Česko Slovensko má talent pokračuje. Podívejte se na ukázku dvou sester, které pěvecky spadají do vyšší ligy. Jejich vystoupení je naprosto omamné!

Pátý díl Česko Slovensko má talent ukáže, jak dokáže krásné pěvecké vystoupení potěšit ducha a zlepšit náladu. Takovou atmosférou navnadí dvě sestry, které se rozhodly předvést svůj talent.

Že se pěvecky rozhodně není za co stydět uslyšíte během pár sekund. Sestry se narodily v Čechách, ale jejich rodiče pocházejí z Arménie. Silný hlasový fond je toho důkazem.

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu:

Talent 2019 předvede rozličné výkony a vystoupení

Pole dance tanečnice z Polska rozvášní hlavně Jakuba Prachařa. V pátek se budeme ptát, zda počítačový expert vůbec patří do Talentu. Posuďte sami. Jak se takový učitel dostane ke zpěvu a co na to jeho žáci? Jaro Slávik pořádně naštve jednoho zpěváka a ten zase Martu Jandovou. David z Itálie předvede bubnování na všechno možné.

Zavítá k nám opět slam poetry. Samozřejmě se objeví pár odvážných zpěváků; kdo z nich přetaví odvahu na talent? Některé nezastaví ani astmatický záchvat těsně před vystoupením. Tento díl ozvláštníme fotbalovou akrobacií. Pořádný říz tomu dá rocková kapela Anarchia s coververzí známého hitu v čele se zpěvákem, který je v civilu masér.

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Česko Slovensko má talent v pátek 27. září ve 20.15 na Primě.

Talent můžete sledovat online v archivu iPrima.cz

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 30. září ve 20.15 na Prima COOL

Aftershow můžete vidět v předpremiéře v pátek ve 22.00 online

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.