Finále Česko Slovensko má talent – kdo zvítězí?

Další řada nejúspěšnější talentové show pozná svého vítěze. V pátek ve 21.30 uvidíte finále soutěže.

Porota ve složení Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová vás bude rozhodně bavit. Pohotově pořadem provází moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč. Kdo se stane vítězem aktuálního ročníku?

Sledujte finále v pátek 5. 5. ve 21.30 na Primě!

Souboj o vítězství v posledním ročníku Česko Slovensko má talent svede 10 finalistů. K 5 držitelům zlatých bzučáků se připojí postupující ze semifinálových kol. Palce můžete držet skupině Tumar (handicapovaným tanečníkům z Kyrgyzstánu), zpěvačce Simě Gádžikové, akrobatům z Británie – Katy & Paul, Act 4 Slovakia (cykloakrobacie), dalšímu tanečnímu uskupení z Kyrgyzstánu – Adem, kouzelníkovi Tomasiano, taneční skupině Dance Coolcrew, Strong Brothers (akrobatické duo), zpěváku Martinu Vetrákovi a hudební skupině Hrdza. Bude to velkolepý souboj talentů.

Finále Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek ve 21.30!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.