Hardrocková verze hitu Nafrněná zabodovala v Talentu. Poslechněte si ji hned

V Česko Slovensko má talent uvidíte dokonce i skvělé hudební coververze. Hit od Barbory Polákové se dostal do rádií překvapevě rychle, jak si povede hardrocková verze? Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu. Talent můžete sledovat v pátek ve 20.15 na Primě nebo online v archivu iPrima.cz

Existuje někdo, kdo nemá rád hudební hit Nafrněná? My o tom silně pochybujeme stejně jako hardrocková kapela Anarachia.

Poslechněte si jejich zábavnou verzi poetické písně. Sledovat Česko Slovensko má talent můžete každý pátek ve 20.15.

Na co se těšit v pátečním Talentu?

Vrhneme se do víru talentů. Jakub Prachař je společně s kolegou v porotě okouzlen krásnou pole dance tanečnicí z Polska. Tanečnice předvede skvělou show. Patří počítačový expert do Talentu? Posuďte sami. Jak se takový učitel dostane ke zpěvu a co na to jeho žáci? Jaro Slávik pořádně naštve jednoho zpěváka a ten zase Martu Jandovou. David z Itálie předvede bubnování na všechno možné. Zavítá k nám opět slam poetry. Samozřejmě se objeví pár odvážných zpěváků; kdo z nich přetaví odvahu na talent? Některé nezastaví ani astmatický záchvat těsně před vystoupením. Tento díl ozvláštníme fotbalovou akrobacií.

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Přijdou také tanečníci – a jak vypadá takový energičtější gogo dance, že by to byl adept na nejvyšší ocenění od Jakuba Prachaře? Čeká nás i trochu drsnější vystoupení, při kterém půjde o život – bratři z Ázerbájdžánu předvedou odvážné kousky s železnou tyčí, hřebíky, sekerou nebo rýčem. Takže radši zněžníme řádkou dětských vystoupení. Kdo je váš favorit na finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 27. září ve 20.15 na Primě.

Talent můžete sledovat online v archivu iPrima.cz

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 30. září ve 20.15 na Prima COOL

Aftershow můžete vidět v předpremiéře v pátek ve 22.00 online

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.