Je tohle budoucí Shawn Mendes? Romantický hacker napsal dojemný song o rozchodu

Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Česko Slovensko má talent! Poslechněte si romantickou písničku od mladého kytaristy, který čerpal ze svých vlastních bolavých zkušeností.

Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15 pokračuje dalším dílem a vy uvidíte nekonečnou várku talentů. Tentokrát se můžete podívat už exkluzivně na mladého muzikanta.

Filip Richie patří mezi IT a o tom, zda by dokázal něco hacknout nechtěl před kamerami mluvit (takže ano). Kromě počítačů ale ovládá i hudbu, nebo hudba ovládá jeho? Filip píše vlastní songy, aby se dostal z těch nejhorších věcí, které se v životě můžou stát.

Podívejte se na ukázku:

Bavit vás bude nejen porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale také moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Coolácky vás pak zabaví a nabídne vám další pohledy do zákulisí neřízená dvojice Sonia Edde a Jakub Kotek.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Česko Slovensko má talent každý pátek ve 20.15 na Primě.

ČSMT AFTERSHOW každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL

ČSMT AFTERSHOW můžete sledovat zdarma v předpremiéře online v pátek po 22.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.