Když někdo hraje na city, je to poznat, říká nová porotkyně Talentu Marta Jandová

Marta Jandová je novou hvězdou za porotcovským stolem Česko Slovensko má talent. Je to ta, která zmáčkne zlatý bzučák, ale i ta, která říká nekompromisní ne. Jak to má Marta Jandová s emocemi před kamerou? Podívejte se na rozhovor. Premiéru prvního dílu uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě.

Už v pátek se můžete těšit na nový ročník talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Objeví dvě bratrské země toho nejlepšího? Naší cestu budete moci sledovat každý pátek po 20. hodině na Primě.

Marta Jandová sice není nováček na porotcovském křesle, ale novickou v pořadu Česko Slovensko má talent rozhodně je. Zpěvačka vždy porotcovala v pěveckých soutěžích, tentokrát ji čekají vystoupení různého druhu, ale i zajímavé lidské příběhy. Během rozhovoru jsme se ptali i na to, jak emoce při natáčení prožívá. Zakazuje si plakat před kamerou? Marta v rozhovoru mluví i o tom, že se nenechá ukonejšit pouze smutným lidským příběhem.

Podívejte se na rozhovor:

Už v pátek 31. srpna odstartuje sedmá řada úspěšné talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Čeká vás spousta novinek. Porotu ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová doplňuje nově zpěvačka Marta Jandová. Další z novinek nadcházejícího ročníku je i nová moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Aktuální ročník 2018 vám nabídne talenty během 15 dílů, z toho ve dvou živých přenosech – v semifinále a finále.

Sledujte Česko Slovensko má talent na Primě už v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.