Kým se nechal David Gránský uhranout během natáčení Česko Slovensko má talent?

Herec z Modrého kódu, tanečník, zpěvák a moderátor, to všechno obsahuje mladík David Gránský. Davida uvidíte od pátku ve 20.15 pravidelně i jako moderátora Česko Slovensko má talent. Kdo ho během natáčení naprosto uhranul? Podívejte se na rozhovor.

V pátek 31.9. se můžete těšit na premiéru nového ročníku televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Objeví dvě bratrské země toho nejlepšího? Naší cestu budete moci sledovat každý pátek po 20. hodině na Primě.

Davida Gránského můžete znát jako lékaře ze seriálu Modrý kód, nebo jako moderátora společenského magazínu Top Star. Kromě toho si ještě odskočil do Bratislavy na týdenní natáčení Česko Slovensko má talent, odkud si odvezl obrovské zážitky.

Kromě toho se od Davida Gránského dozvíte i to, jak se mu spolupracovalo s jeho kolegyní - moderátorkou, a do jaké role se nakonec oba dva vcítili nejlépe.

Podívejte se na rozhovor:

Už v pátek 31. srpna odstartuje sedmá řada úspěšné talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Čeká vás spousta novinek. Porotu ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová doplňuje nově zpěvačka Marta Jandová. Další z novinek nadcházejícího ročníku je i nová moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Aktuální ročník 2018 vám nabídne talenty během 15 dílů, z toho ve dvou živých přenosech – v semifinále a finále.

Sledujte Česko Slovensko má talent na Primě už v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.